за нас

DSC_0166

Што правиме

SD Longxiang со професионален тим за дизајнирање и производство на спреј кабина, ние се обидуваме да го поддржи производи и пакети на услуги за секој клиент со нивните кориснички барање, ние не само што се набавка на производи, ние снабдување се дизајнер за вашиот сликарството и прскање дела, ние снабдување на решение што ви помага да се работи попаметно, да заштедат време и пари и да се постигне извонредни резултати, сега и во иднина.

Ние нудиме:

Слободен спреј кабина дизајн и цитат

Комплетно управување со проекти

Енергетска технологија ефикасен спреј кабина

Сигурен иновативни спреј кабина производи

нашите услуги

SD Longxiang предвидува целосна услуга и поддршка пакет за сите спреј кабина печки и помошна опрема како што се изработка области, бојата мешање соби и други, обезбедува клиенти со економично одржување и брз одговор на дефект ситуации, ние сме 24 часа на интернет и да ви посакам добредојде истрага во секое време.