Контактирајте не

Шандонг Longxiang Машини копродукции, ООД

адреса

Longyao Индустриски парк, Xinzhai населено место, област Zhangqiu, градот Жинан, Шандонг, Кина

Е-пошта

admin@sdlongyao.com

телефон

Тел: 86-531-83857888

телефон: + 86-13964152368

Whatsapp: 13964152368

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?