Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Што е вашиот датум на испорака?

Нормално, ние ќе брод нашите стандардни спецификации стоки за 7-10 дена по приемот на вашата исплата. Тоа зависи од залихите ќе ги нарачате.

Може да дизајн на спреј кабина според нашето барање?

Секако. Сите производи можат да бидат прилагодени со вашите сопствени дизајни.

Дали сте некоја фабрика или трговско друштво?

Ние сме една фабрика и имаат сопствен дизајн и производство и конкурентна цена предности.

Може ли да нарачате посебна боја што ми се допаѓа?

Да, може да се произведуваат машини со сина, бела, црвена и сива боја за да се задоволат вашите барања.

Каде се наоѓа вашата фабрика? Како можам да одам таму?

Нашата фабрика се наоѓа во Longyao индустриски парк, провинцијата Шандонг, Кина. За еден час од Жинан меѓународниот аеродром. Добредојдовте на нашата фабрика од целиот свет.

Како за вашата услуга?

Сите производи имаат една година гаранција и доживотна издршка технологија.

Сакаат да работат со САД?