Rreth nesh

DSC_0166

Çfarë bëjmë ne

SD Longxiang me një ekip profesional për projektimin dhe prodhimin e kabinë llak, ne përpiqemi për të mbështetur produktet dhe paketa e shërbimit për çdo klient me kërkesën e tyre të përshtatur, ne nuk jemi vetëm furnizimit të produkteve, ne furnizimin janë projektuesi për pikturë tuaj dhe punët spërkatje, ne furnizimit zgjidhje që ju ndihmon të punojnë zgjuar, të kursyer kohë dhe para dhe për të arritur rezultate të shkëlqyera, tani dhe në të ardhmen.

Ne ofrojme:

Pa pagesë dizajn spray kabinë dhe kuotimit

menaxhimit të plotë të projektit

Efikas të energjisë llak teknologji booth

Reliable Produktet kabinë inovative spray

Shërbimi ynë

SD Longxiang ofron një shërbim dhe mbështetje paketë të plotë për të gjitha furrat spray kabinë dhe pajisjet ndihmëse të tilla si zonat e përgatitjes, bojë dhoma përzierjen dhe të tjerët, ofron klientëve me mirëmbajtjen ekonomike dhe reagim të shpejtë ndaj situatave avari, ne jemi 24 orë në internet dhe ju mirëpresim kërkesën në kurdo.