FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Çfarë është data juaj e lindjes?

Normalisht ne do t'ju anijes standardin tonë specifikimet e mallrave për 7-10 ditë pas marrjes së pagesës tuaj. Kjo varet sasive ju qëllim.

A mund të projektimit kabinë llak në bazë të kërkesës tonë?

Sigurisht. Të gjitha të produktit mund të personalizohet me planet tuaja.

A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?

Ne jemi një fabrikë dhe kanë dizajn vet & Production & avantazhe çmim konkurrues.

A mund të urdhërojë ngjyrë të veçantë që I pëlqen?

Po, ne mund të prodhojë makina me blu, të bardhë, të kuqe dhe gri për të përmbushur kërkesën tuaj.

Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund te shkoj atje?

Fabrika jonë ndodhet në Longyao Industrial Park, provincës Shandong të Kinës. Rreth një orë nga aeroporti Jinan ndërkombëtar. Mirë se vini në fabrikën tonë nga e gjithë bota.

Si në lidhje me shërbimin tuaj?

Të gjitha të produktit të ketë një vit garanci dhe gjatë gjithë jetës mbështetjen e teknologjisë.

Duan të punojnë me ne?